1) הדברים להם אזדקק על מנת להתחיל בעבודה

כניסה ל-WORDPRESS

פרטי התחברות אדמיניסטרטור לאתר WordPress הנוכחי שלך (אם כבר יש לך אחד כזה).

הרשאות אתר האינטרנט שלך

פרטי ההתחברות לחשבונך בשרת עליו מאוחסן אתרך ו/או שם משתמש וסיסמה ל-Cpanel.

לוגו שלך

בפורמט PDF, EPS או JPEG/PNG ברזולוציה גבוהה, אם הדבר אפשרי.

מתווה סגנוני

קווים סגנוניים מנחים, צבעים או כל דרישה עיצובית אחרת של המותג.

i

תוכן

כל סוגי התכנים, המלל והאינפורמציה העדכניים שברצונך לכלול באתר.

דימויים חזותיים ותמונות

דימויים חזותיים ותמונות עכשוויים ו/או חדשים שבהם היית רוצה לעשות שימוש באתר החדש.

ניתן להעלות פריטים אלה לחשבון הפרויקט שלך ב-Basecamp או לתיקיית ה-Dropbox המאובטחת שלך.

2)  BASECAMP

Basecamp הוא פלטפורמה מקוונת מדהימה לקומוניקציה וניהול פרויקטים. אנו נשתמש בה על מנת לשלוח לך הודעות, לשתף קבצים ולעקוב אחר התקדמות הפרויקט תוך כדי תהליך. בכך נוכל להמנע מאובדן של תכנים ותמונות אי שם, במורד שרשורים ארוכים. והרי כולנו אוהבים שרשורי אימייל ארוכים… נכון?! (אל חשש – עדיין תוכל להשתמש באימייל. ההודעות פשוט ישלחו ישירות ל-Basecamp!). ברגע שהפרויקט שלך יצא לדרך, תקבל אימייל אשר יפנה אותך ליצירת פרופיל משתמש ב-Basecamp, ונתחיל לרוץ קדימה!

3) DROPBOX

Dropbox הוא פלטפורמה מקוונת נהדרת לשיתוף תמונות/קבצים. הדבר אינו הכרחי עבור כל פרויקט, אך אם יש ברשותך יותר מ-20-15 תמונות המיועדות לאתר, או אם התמונות גדולות מדי ולא ניתן לשלוח אותן באימייל או להעלותן ל-Basecamp – נוכל להשתמש ב-Dropbox. בפלטפורמה זו נוכל להשתמש גם לשיתוף פרטי התחברות או הרשאות חשובים במקום לשלוח אותם באימייל. אני אצור תיקייה עבור הפרויקט ואשתף אותה עמך דרך האימייל. תוכל להעלות לשם את כל התמונות והקבצים הרלוונטיים.

4) תהליך העיצוב

עיצוב אתר אינטרנט, בין אם גדול ובין אם קטן, הינו תהליך רחב היקף אשר עשוי להיות מתיש. על מנת לסייע לך להבין טוב יותר למה עליך לצפות במהלך עיצוב ופיתוח האתר, אשרטט להלן את התהליך ב-3 שלבים:

3) עריכות ורביזיות

ברגע שהאתר יהיה מוכן לבדיקה סופית, תוכל לבחון את כל אחד מהדפים המרכיבים אותו, ואנו נבצע עריכות ורביזיות מדויקות עד שהאתר כולו יעבור הגהה קפדנית. או מבקשים שתבדוק את כל דפי האתר על מנת לוודא שהאיות, הדקדוק, הכתובות והמידע שבו נכונים כולם, לפני שהאתר יעלה לאוויר.

2) פיתוח

לאחר שמתווה האתר ועיצובו אושרו, אתקדם להחלת העיצוב על כל דפי האתר ולהוספת כל הפונקציות והתוספים (plugins) הנחוצים. אנו נוודא שנראות האתר נהדרת ושכל הפונקציות בו תקינות בכל המכשירים ובכל דפדפני האינטרנט לפני שנעבור אל השלב האחרון.

l

1) מתווה ועיצוב

חלק גדול מעיצוב אתר אינטרנט, הצורך זמן רב, הוא שלב התכנון והתוויית התהליך. אני אצור את מפת אתר האינטרנט (היררכיית עמוד/תפריט), אשר תובא לאישורך, ולאחר מכן אעצב את דף הבית ועמוד משנה (או יותר, על פי בקשה) שיובאו גם הם לאישורך.

5) מסיימים ועולים לאוויר!

ברגע שהאתר יהיה מוכן לעלות לאוויר – כל התוספים, הדפים, התמונות וקבצי ״הקצה האחורי״ המיותרים יוסרו. האתר החדש יגובה וישמר באופן מקומי, למקרה שביום מן הימים יעלה הצורך לשחזרו.

לאחר שיועלה לאוויר, ייתכן ויחלפו 48-24 שעות לפני שהאתר יוכל להיות מוצג על גבי מכשירים מסוימים. ישנם מחשבים שיהיה צורך בריענונם על מנת שיוכלו להציג את האתר החדש, אך מרבית המחשבים יאפשרו את הצגתו מידית, באופן התלוי בחיבור ה-Wi-Fi ובמיקומם ביחס לשרת שעליו מאוחסן האתר.

פרטי ההתחברות וכל ההרשאות שלך לאתר יישלחו אליך דרך Basecamp או דרך אימייל מאובטח, באופן שבו יהיו הסיסמאות שלך מוגנות. למרות שפרטי ההתחברות והסיסמאות שלך יישמרו על ידי באופן מקומי, אנא שמור גם אתה את כל פרטי ההתחברות שלך. עם השלמת הפרויקט תקבל קישור לדף ״מתקדמים הלאה״ שבבעלותי, בו תמצא טיפים וטריקים לדברים שתוכל לעשות כעת עם אתרך החדש.

Your Details

Let us know how to get back to you.


How can we help?

Feel free to ask a question or simply leave a comment.